Datum | Čas | Domácí | Výsledek | Hosté | Videopřenos | Rozhodčí | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
819655 | 18.5.2024 | 10:00 | Havlíčkův Brod | 2:3 | Kr. Pole | Šimek | |
819654 | 17.5.2024 | 17:30 | Lanškroun | 3:1 | Havlíčkův Brod | Novák | |
819653 | 17.5.2024 | 12:30 | Ostrava | 3:0 | Havlíčkův Brod | Šimek | |
815775 | 27.4.2024 | 17:00 | Havlíčkův Brod | 2:3 | Šternberk | Hejtmánek | |
815777 | 27.4.2024 | 10:00 | Frýdek - Místek | 3:2 | Havlíčkův Brod | Motl |
Datum | Čas | Domácí | Výsledek | Hosté | Videopřenos | Rozhodčí |
---|
příjmení a jméno | rok narození | poznámka |
Fialková Adéla | 2010 | S |
Grófová Michaela | 2012 | |
Hermannová Eliška | 2009 | |
Hrdličková Simona | 2011 | |
Hrochová Kristýna | 2007 | |
Hüblbauerová Viktorie | 2007 | P |
Kolářová Sabina | 2007 | H |
Kulhánková Tereza | 2008 | |
Lesáková Andrea | 2007 | |
Machálková Ema | 2009 | |
Matějková Petra | 2007 | H |
Maříková Agáta | 2009 | H |
Medková Julie | 2008 | P |
Medová Daniela | 2009 | H |
Navrátilová Aneta | 2010 | S |
Navrátilová Denisa | 2010 | S |
Nigrovičová Barbora | 2011 | |
Pavlišová Kateřina | 2010 | S |
Pohanková Natálie | 2008 | P |
Pohanková Sára | 2010 | S |
Pátková Ema | 2007 | |
Píbilová Žaneta | 2009 | S |
Vodičková Agáta | 2009 | H |
Vokáčová Monika | 2009 | S |
Vrbová Julia | 2007 | P |
Zajíčková Petra | 2007 | P |
Zavřelová Julie | 2007 | H |
Zimprichová Tereza | 2007 | H |
Záborská Kamila | 2008 | P |
Švarcová Karolína | 2010 | S |
Žáková Barbora | 2008 |
příjmení a jméno | rok narození | |
Medková Lucie | 1978 | |
Pavlík Jan | 1960 | |
Pleskač Tomáš | 1985 | |
Pátek Petr | 1980 | |
Pátková Olga | 1979 | |
Vodička Pavel | 1975 |
Oddíl: | Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. |
---|---|
Hala: | Sportovní hala TJ Jiskra |
Adresa: | Ledečská 3028 Havlíčkův Brod 58001 |
MHD: | |
Výjimky: | |
Náhradní haly: | |
Míč: | Gala |
Odpovědná osoba družstva: | Václav Meloun |
---|---|
Adresa: | Pod Radnicí 3181 58001 Havlíčkův Brod |
Email: | vaclav.meli@gmail.com |
Telefon: | 736726474 |