Úsek vzdělávání ve spolupráci s ČTA ČOV a ostatními sportovními svazy pořádá další ze série interaktivních seminářů Dialogy. Ve sportovním centru Brandýs se můžete těšit na Petr Judu, Michala Bardu, Zdeňka Haníka, Lenku Oplatkovou či Antonína Plachého.
Antonín Plachý
Datum: 26. 1. 2024 od 10:00
Místo konání: SC Brandýs n. Labem, Kostelecká 1776
Další podrobnosti naleznete ZDE
Přihlašování na: https://treneri-registrace.olympijskytym.cz/home/registration/67
ÚV ohodnotil seminář 10 kreditními body pro obnovu extraligové licence.
Lenka Oplatková
Datum: 26. 1. 2024 od 14:30
Místo konání: SC Brandýs n. Labem, Kostelecká 1776
Další podrobnosti naleznete ZDE
Přihlašování na: https://treneri-registrace.olympijskytym.cz/home/registration/68
ÚV ohodnotil seminář 10 kreditními body pro obnovu extraligové licence.
Petr Juda, Michal Barda
Datum: 26. 1. 2024 od 18:00
Místo konání: SC Brandýs n. Labem, Kostelecká 1776
Další podrobnosti naleznete ZDE
Přihlašování na: https://treneri-registrace.olympijskytym.cz/home/registration/69
ÚV ohodnotil seminář 10 kreditními body pro obnovu extraligové licence.
Zdeněk Haník
Datum: 27. 1.2024 od 13:30
Místo konání: SC Brandýs n. Labem, Kostelecká 1776
Další podrobnosti naleznete ZDE
Přihlašování na: https://treneri-registrace.olympijskytym.cz/home/registration/70
ÚV ohodnotil seminář 10 kreditními body pro obnovu extraligové licence.
Autor: Ondřej Foltýn
Dukla Liberec angažovala libero z finské Mestaruusliigy, na sever Čech se z týmu Vantaa Duck stěhuje Kanaďan Justin Lui.
muži - Strumica (MKD): Česko – Estonsko 3:0 (25:22, 25:20, 25:16) ženy -Teplice: Česko – Rumunsko 3:1 (25:18, 22:25, 25:23, 25:23)
Česko – Dánsko K. Pavelková / A. Pavelková – Olsen / Schade 2:0 (21:9, 21:10), Hermannová / Štochlová – Johnsen / Bisgaard 2:0 (21:15, 21:16)
BPT Futures Cervia (ITA): muži: Sedlák / Trousil – Dal Corso / Viscovich (ITA) 1:2 (15:21, 21:19, 13:15), Sedlák / Trousil – Moreno / Sanfélix...
BPT Futures Cervia (ITA): muži: Hammarberg / Berger (AUT) – Sedlák / Trousil 2:0 (21:16, 21:14), Henning / Poniewaz – Džavoronok / Kufa 2:1...
Řecko – Česko Alexoglou / Paschalaki – K. Pavelková / A. Pavelková 0:2 (9:21, 6:21), Triantafyllidi / Manavi – Hermannová / Štochlová 0:2 (19:21,...