Č. | Termín | Místo | Poznámka širší nominace na GEL 2024, realizační tým |
1 | 28.4.-3.5. | Kolín | VT, nominace |
2 | 5.-10.5. | Kolín | VT, nominace |
3 | 13.-16.5. | Kolín | VT, nominace |
4 | 17.-20.5. | Strumica (MKD) | GEL M 2024 sk. 2, INFO a nominace 18.5. ČR - Estonsko 3:0 (22,20,16) stat INFO 19.5. Severní Makedonie - ČR 0:0 |
5 | 20.-22.5. | Karlovy Vary | VT, nominace |
6 | 23.-26.5. | Lucemburk (LUX) | GEL M 2024 sk. 5, nominace 24.5. ČR - Lucembursko 0:0 25.5. Ukrajina - ČR 0:0 |
7 | 27.-29.5. | Karlovy Vary | VT, nominace |
8 | 30.5.-2.6. | Karlovy Vary | GEL M 2024 sk. 11, nominace 30.5. Finsko - ČR 0:0 1.6. ČR - Rumunsko 0:0 |
9 | 5.-7.6. | Kolín | VT, nominace |
10 | 10.-.13.6. | Kolín | VT, nominace |
11. | 15.-16.6. | ? (CRO) | FF GEL M 2024, nominace 15.6. 16.6. |
4.-7.7. | ? | Challenge Cup M 2024, nominace 4.8 |
|
22.-26.7. | Tábor | VT, nominace | |
29.7.-1.8. | Tábor | VT, nominace | |
1.-4.8. | Riga (LAT) | MU, nominace 2.8. Lotyšsko - ČR 0:0 3.8. Lotyšsko - ČR 0:0 |
|
5.-8.8. | Táor | VT, nominace | |
8.-.11.8. | ? (BEL) | MU, nominace 9.8. Belgie - ČR 0:0 10.8. Belgie - ČR 0:0 |
|
24.8. | Kolasin (MNE) | ME M 2026 kv., nominace 24.8. Černá Hora - ČR 0:0 |
|
29.8. | Tábor | ME M 2026 kv., nominace 29.8. ČR - Norsko 0:0 |
|
2025 | |||
9.-10.8. | ? (NOR) | ME M 2026 kv,. nominace 9.8. Norsko - ČR 0:0 |
|
13.8. | ? (MNE) | ME M 2026 kv,. nominace 13.8. ČR - Černá Hora 0:0 |
|
Dukla Liberec angažovala libero z finské Mestaruusliigy, na sever Čech se z týmu Vantaa Duck stěhuje Kanaďan Justin Lui.
muži - Strumica (MKD): Česko – Estonsko 3:0 (25:22, 25:20, 25:16) ženy -Teplice: Česko – Rumunsko 3:1 (25:18, 22:25, 25:23, 25:23)
Česko – Dánsko K. Pavelková / A. Pavelková – Olsen / Schade 2:0 (21:9, 21:10), Hermannová / Štochlová – Johnsen / Bisgaard 2:0 (21:15, 21:16)
BPT Futures Cervia (ITA): muži: Sedlák / Trousil – Dal Corso / Viscovich (ITA) 1:2 (15:21, 21:19, 13:15), Sedlák / Trousil – Moreno / Sanfélix...
BPT Futures Cervia (ITA): muži: Hammarberg / Berger (AUT) – Sedlák / Trousil 2:0 (21:16, 21:14), Henning / Poniewaz – Džavoronok / Kufa 2:1...
Řecko – Česko Alexoglou / Paschalaki – K. Pavelková / A. Pavelková 0:2 (9:21, 6:21), Triantafyllidi / Manavi – Hermannová / Štochlová 0:2 (19:21,...