Č. | Termín | Místo | Poznámka širší nominace na GEL 2023 |
1 | 12.-19.5. | Kutná Hora | VT, nominace |
2 | 22.-26.5. | Zlín | VT, nominace |
3 | 27.5. | Zlín | GEL 2023 sk. C, nominace ČR - Slovensko 3:1 (-24,20,19,17) stat INFO |
4 | 31.5. | Zlín | GEL 2023 sk. C, nominace ČR - Finsko 3:2 (-16,22,23,-23,14) stat INFO |
5 | 3.6. | Ostrava | GEL 2023 sk. C, nominace ČR - Estonsko 3:1 (-23,16,16,22) stat INFO |
6 | 6.-9.6. | Praha | VT, nominace |
7 | 10.6. | Tartu (EST) | GEL 2023 sk. C, nominace INFO Estonsko - ČR 3:0 (15,24,21) stat INFO |
8 | 14.6. | Tampere (FIN) | GEL 2023 sk. C, nominace INFO Finsko - ČR 0:3 (-17,-21,-17) stat INFO |
9 | 17.6. | Nitra (SVK) | GEL 2023 sk. C, nominace Slovensko - ČR 0:3 (-1-,-24,-18) stat INFO |
10 | 20.-23.6. | Praha | VT, nominace |
11. | 24.-25.6. | Zadar (CRO) | F4 GEL 2023, nominace semifinále 24.6. Turecko - ČR 3:2 (-22,17,-19,23,12) stat INFO o 3. místo 25.6. ČR - Chorvatsko 0:3 (-23,-18,-20) stat INFO |
12 | 17.-21.7. | Kolín | VT, nominace |
13 | 24.-28.7. | Kolín | VT, nominace |
14 | 31.7.-4.8. | Kolín, Kutná Hora | VT, PU, nominace 3.8. Kolín ČR - Estonsko 3:0 (22,23,18) stat INFO 4.8. K. Hora ČR - Estonsko 3:0 (23,16,23)(19) stat INFO |
15 | 7.-10.7. | Praha | VT, nominace |
16 | 10.-13.8. | Brašov (ROU) | PU, nominace 12.8. Rumunsko - ČR 3:0 (21,28,23) stat INFO 13.8. Rumunsko - ČR 0:3 (-9,-20,-20) stat INFO |
17 | 15.-21.8. | Tábor | VT, nominace |
18 | 22.-25.8. | Bělehrad (SRB) | PU, nominace 23.8. Srbsko - ČR 3:2 (-24,17,-19,22,11) stat INFO 24.8. Srbsko - ČR 3:0 (21,20,16) (20) stat INFO |
19 | 27.-29.8. | Praha/Kladno | VT, nominace |
20 | 29.8.-16.9. | ITA, MKD, BUL, ISR |
ME M, sk. C Skopje (MKD), Bari (ITA), nominace 31.8. Polsko - ČR 3:0 (17,20,20) stat INFO 1.9. Dánsko - ČR 1:3 (-15,23,-27,-22) stat INFO 2.9. Nizozemsko - ČR 3:0 (22,22,22) stat INFO 4.9. ČR - Černá Hora 3:0 (18,20,15) stat INFO 6.9. Severní Makedonie - ČR 0:3 (-19,-23,-17) stat INFO 3. místo ve skupině osmifinále 10.8. Srbsko - ČR 3:0 (21.24.21) stat INFO 12. místo |
21 | 14.-15.9. | Kolín | VT, nominace |
22 | 18.-22.9. | Kolín | VT, nominace |
23 | 25.-27.9. | Kolín/Praha | VT, nominace |
24 | 27.9.-10.10. | Rio de Janeiro (BRA) |
OH 2024 kv. sk A, nominace Brazílie, Itálie, Írán, Kuba, Ukrajina, Německo, Qatar, ČR 30.9. Itálie - ČR 3:1 (-24.18.22.19) stat INFO 1.10. Brazílie - ČR 3:2 (-22,16,20,-21,14) stat INFO 3.10. Kuba - ČR 3:0 (24,21,21) stat INFO 4.10. Írán - ČR 1:3 (-17,-22,21,-20) stat INFO 7.10. Německo - ČR 3:0 (23,18,17) stat INFO 8.10. Ukrajina - ČR 3:1 (19,15,-23,20) stat INFO 9.10. ČR - Katar 3:1 (-25,26,23,21) stat INFO 6. místo ve skupině |
- | .-.. | ? | VT, nominace |
Dukla Liberec angažovala libero z finské Mestaruusliigy, na sever Čech se z týmu Vantaa Duck stěhuje Kanaďan Justin Lui.
muži - Strumica (MKD): Česko – Estonsko 3:0 (25:22, 25:20, 25:16) ženy -Teplice: Česko – Rumunsko 3:1 (25:18, 22:25, 25:23, 25:23)
Česko – Dánsko K. Pavelková / A. Pavelková – Olsen / Schade 2:0 (21:9, 21:10), Hermannová / Štochlová – Johnsen / Bisgaard 2:0 (21:15, 21:16)
BPT Futures Cervia (ITA): muži: Sedlák / Trousil – Dal Corso / Viscovich (ITA) 1:2 (15:21, 21:19, 13:15), Sedlák / Trousil – Moreno / Sanfélix...
BPT Futures Cervia (ITA): muži: Hammarberg / Berger (AUT) – Sedlák / Trousil 2:0 (21:16, 21:14), Henning / Poniewaz – Džavoronok / Kufa 2:1...
Řecko – Česko Alexoglou / Paschalaki – K. Pavelková / A. Pavelková 0:2 (9:21, 6:21), Triantafyllidi / Manavi – Hermannová / Štochlová 0:2 (19:21,...