LVICE (U17 08/09) |
|||
1 | 2.-3.1.2023 | ? | VT, nominace |
2 |
5.-7.1. | Púchov (SVK) | MEVZA U17, nominace 5.1. ČR - Finsko 2:3 (21,-14,-20,21,-7) stat INFO 5.1. ČR - Slovensko 3:0 (21,23,17) stat 6.1. Kypr - ČR 0:3 (-16,-18,-23) stat 2. místo ve skupině 6.1. 1-4 ČR - Chorvatsko 0:3 (-11,-11,-20) stat INFO 7.1. 3-4 Finsko - ČR 2:3 (-19,-11,16,21,-13) stat INFO |
3 | 9.-12.2. | Kutná Hora | VT, nominace |
4 | 20.-24.2. | Kutná Hora | VT, nominace |
5 | 9.-13.3. | Kladno | VT, nominace |
6 | 23.-27.3. | Kutná Hora | VT, nominace |
7 | 5.-8.4. | Mikulov Steinbrunn (AUT) |
VT, PU (AUT) nominace INFO 6.4. Rakousko - ČR 3:1 (-13,18,19,23), 6:15 7.4. Rakousko - ČR 3:2 (18,-16,18,-17,16) |
8 | 14.-16.4. | Brandýs n/L | VT, PU, nominace 14.4. PVK Olymp Praha - ČR 0:0 |
9 | 18.-19.4. | Brandýs n/L. | VT, PU, nominace ČR - Lvi Praha JKY 3:1 |
10 | 20.-23.4. | Lille (FRA) | 2 kv. ME U17 W sk. B, nominace (FRA, ESP, NED) 21.4. ČR - Španělsko 0:3 (-23,-21,-22) stat INFO FOTO 22.4. ČR - Francie 0:3 (-14,-14,-21) stat INFO 23.4. Nizozemsko - ČR 3:1 (16,-14,22,21) stat INFO 4. místo ve skupině |
11 | 19.-21.5. | Jablonec n/N. | VT, nominace |
12 | 25.-28.5. | Svitavy | VT, nominace |
13 | 1.-4.6. | Svitávka | VT, nominace |
14 | 23.-25.6. | Kladno | VT, nominace |
15 | .6.-.7. | Svitavy | VT, nominace |
U18 (07/08) | |||
16 | 20.-23.8. | Düsseldorf (GER) | VT, nominace - INFO |
17 | 28.9.-1.10. | Kladno | VT, 1-Z-B, nominace 30.9. Lvi Praha - NVC ČVS 0:0 30.9. Lvi Praha - NVC ČVS 0:0 |
18 | 14.-16.12. | VT, nominace |
|
19 | 18.-22.12. | Brandýs n/L. | VT, nominace |
2024 | U18 (07/08) | ||
1 | 2.-5.1.2024 | Kladno | VT, nominace |
Facebooková stránka ZDE
Dukla Liberec angažovala libero z finské Mestaruusliigy, na sever Čech se z týmu Vantaa Duck stěhuje Kanaďan Justin Lui.
muži - Strumica (MKD): Česko – Estonsko 3:0 (25:22, 25:20, 25:16) ženy -Teplice: Česko – Rumunsko 3:1 (25:18, 22:25, 25:23, 25:23)
Česko – Dánsko K. Pavelková / A. Pavelková – Olsen / Schade 2:0 (21:9, 21:10), Hermannová / Štochlová – Johnsen / Bisgaard 2:0 (21:15, 21:16)
BPT Futures Cervia (ITA): muži: Sedlák / Trousil – Dal Corso / Viscovich (ITA) 1:2 (15:21, 21:19, 13:15), Sedlák / Trousil – Moreno / Sanfélix...
BPT Futures Cervia (ITA): muži: Hammarberg / Berger (AUT) – Sedlák / Trousil 2:0 (21:16, 21:14), Henning / Poniewaz – Džavoronok / Kufa 2:1...
Řecko – Česko Alexoglou / Paschalaki – K. Pavelková / A. Pavelková 0:2 (9:21, 6:21), Triantafyllidi / Manavi – Hermannová / Štochlová 0:2 (19:21,...