1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Reprezentační trenér juniorek Luboš Bednář oznámil osmnáctičlennou nominaci na další VT od 18. – 22. 3. 2022 v Mikulově. Součástí srazu budou i dva přípravné zápasy se slovinským výběrem v Mariboru.
Výtisková Eliška | TJ Ostrava | N |
Pelikánová Kateřina | VK KP Brno | N |
Abendroth Bára | TJ Sokol Šternberk | N |
Fabikovičová Andrea | TJ Ostrava | N |
Jakušina Fedora | VK Dukla Liberec | N |
Dvořáková Viktorie | VK Dukla Liberec | S |
Prchalová Lenka | VK KP Brno | S |
Smolková Josefína | VK Dukla Liberec | S |
Jasečková Nela | TJ Ostrava | S |
Bohuslavová Barbora | Volleyball Nymburk/ PVK Olymp Praha | S |
Kelnárová Antonie | PVK Olymp Praha | S |
Brancuská Monika | PVK Olymp Praha | B, U |
Jedličková Elen | TJ Ostrava | B |
Panchartek Anna | VK Prostějov | B |
Žáková Zuzana | VK Dukla Liberec | B |
Chládková Adéla | TJ Ostrava | B |
Mitáčová Adéla | PVK Olymp Praha | L |
Píchalová Andrea | VK Prostějov | L |
Autor: Jana Mitáčová
Dukla Liberec angažovala libero z finské Mestaruusliigy, na sever Čech se z týmu Vantaa Duck stěhuje Kanaďan Justin Lui.
muži - Strumica (MKD): Česko – Estonsko 3:0 (25:22, 25:20, 25:16) ženy -Teplice: Česko – Rumunsko 3:1 (25:18, 22:25, 25:23, 25:23)
Česko – Dánsko K. Pavelková / A. Pavelková – Olsen / Schade 2:0 (21:9, 21:10), Hermannová / Štochlová – Johnsen / Bisgaard 2:0 (21:15, 21:16)
BPT Futures Cervia (ITA): muži: Sedlák / Trousil – Dal Corso / Viscovich (ITA) 1:2 (15:21, 21:19, 13:15), Sedlák / Trousil – Moreno / Sanfélix...
BPT Futures Cervia (ITA): muži: Hammarberg / Berger (AUT) – Sedlák / Trousil 2:0 (21:16, 21:14), Henning / Poniewaz – Džavoronok / Kufa 2:1...
Řecko – Česko Alexoglou / Paschalaki – K. Pavelková / A. Pavelková 0:2 (9:21, 6:21), Triantafyllidi / Manavi – Hermannová / Štochlová 0:2 (19:21,...