1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Od září 2023 opět pokračujeme v kolotoči krajských kempů pod hlavičkou Českého volejbalového svazu. Naší snahou je se každoročně dostat alespoň dvakrát do každého kraje a mít tak možnost projít s dívkami postupné metodické kroky všech volejbalových herních činností. Ve spolupráci s krajskými koordinátory a klubovými trenéry momentálně dojednáváme příměstské kempy pro dívky převážně ročníků 2012/13 (začínající dívky roč. 2011 se mohou také účastnit, pokud již tento kemp neabsolvovaly). Informace k pořádaným kempům obdrží zástupci všech dívčích klubů v daném kraji od organizátora akce.
Podzimní termíny:
18. - 19. 9. 2023 | Kraj Praha (Brandýs nad Labem) |
2. – 3. 10. 2023 | Pardubický kraj (Lázně Bohdaneč) |
17. – 18. 10. 2023 | Jihomoravský kraj (Letovice) |
20. - 21. 10. (?) 2023 | Středočeský kraj ½ (Týnec nad Sázavou) |
23. – 24. 10. 2023 | Královehradecký kraj (Hradec Králové) |
30. – 31. 10. 2023 | Středočeský kraj ½ (Kutná Hora) |
Autor: Lenka Fabikovičová
Dukla Liberec angažovala libero z finské Mestaruusliigy, na sever Čech se z týmu Vantaa Duck stěhuje Kanaďan Justin Lui.
muži - Strumica (MKD): Česko – Estonsko 3:0 (25:22, 25:20, 25:16) ženy -Teplice: Česko – Rumunsko 3:1 (25:18, 22:25, 25:23, 25:23)
Česko – Dánsko K. Pavelková / A. Pavelková – Olsen / Schade 2:0 (21:9, 21:10), Hermannová / Štochlová – Johnsen / Bisgaard 2:0 (21:15, 21:16)
BPT Futures Cervia (ITA): muži: Sedlák / Trousil – Dal Corso / Viscovich (ITA) 1:2 (15:21, 21:19, 13:15), Sedlák / Trousil – Moreno / Sanfélix...
BPT Futures Cervia (ITA): muži: Hammarberg / Berger (AUT) – Sedlák / Trousil 2:0 (21:16, 21:14), Henning / Poniewaz – Džavoronok / Kufa 2:1...
Řecko – Česko Alexoglou / Paschalaki – K. Pavelková / A. Pavelková 0:2 (9:21, 6:21), Triantafyllidi / Manavi – Hermannová / Štochlová 0:2 (19:21,...