1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Níže naleznete termíny chlapeckých kempů Benjamínků a Nadějí pro první pololetí roku 2023.
6.–9.1.2023 | Brandýs nad Labem | Benjamínci 11/12 | „Black Panther“ - česká skupina |
27.–30.1. | Mikulov | Benjamínci 11/12 | „Black Panther“ - moravská skupina |
17.–20.2. | Kutná Hora | Naděje 09/10 | „Grebenikov“ - česká skupina |
9.–12.3. | České Budějovice | Benjamínci 11/12 | „Ironman“ - česká skupina |
24.–27.3. | Luhačovice | Naděje 09/10 | „Grebenikov“ - moravská skupina |
5.–8.4. | Kutná Hora | Naděje 09/10 | „Vašina“ - česká skupina |
11.–14.5. | Mikulov | Benjamínci 11/12 | „Ironman“ - moravská skupina |
19.–22.5. | Luhačovice | Naděje 09/10 | „Vašina“ - moravská skupina |
2.–5.6. | Kolín | Naděje 09/10 | „Hadrava“ - česká skupina |
16.–19.6. | Kojetín | Naděje 09/10 | „Hadrava“ - moravská skupina |
Příloha: Benjamínci a Naděje - chlapci
Autor: Ivana Mifková
Dukla Liberec angažovala libero z finské Mestaruusliigy, na sever Čech se z týmu Vantaa Duck stěhuje Kanaďan Justin Lui.
muži - Strumica (MKD): Česko – Estonsko 3:0 (25:22, 25:20, 25:16) ženy -Teplice: Česko – Rumunsko 3:1 (25:18, 22:25, 25:23, 25:23)
Česko – Dánsko K. Pavelková / A. Pavelková – Olsen / Schade 2:0 (21:9, 21:10), Hermannová / Štochlová – Johnsen / Bisgaard 2:0 (21:15, 21:16)
BPT Futures Cervia (ITA): muži: Sedlák / Trousil – Dal Corso / Viscovich (ITA) 1:2 (15:21, 21:19, 13:15), Sedlák / Trousil – Moreno / Sanfélix...
BPT Futures Cervia (ITA): muži: Hammarberg / Berger (AUT) – Sedlák / Trousil 2:0 (21:16, 21:14), Henning / Poniewaz – Džavoronok / Kufa 2:1...
Řecko – Česko Alexoglou / Paschalaki – K. Pavelková / A. Pavelková 0:2 (9:21, 6:21), Triantafyllidi / Manavi – Hermannová / Štochlová 0:2 (19:21,...