1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Následuje zápis z metodické komise beachvolejbalu dne 1. 6. 2020.
Metodická komise – zápis 1. 6. 2020
přítomní členové MK BV:
Háječková, Vorálek, Tichý, Chalupa, Reismüller, Vlček
Obsah:
1) Příprava podzimního školení trenérů bechvolejbalu
- vedoucím podzimního školení TBV – jmenován J. Chalupa
- diskuse o kapacitě školení
- stanovení termínů
– první termín 16., 17., 18. 10. 2020
– druhý termín 13., 14., 15. 11. 2020
- vyvěšením informací na webové stránky ČVS pověřen O. Vlček
- kontaktovat a informovat BK Ládví o požadavcích (termíny, zamluvení hřiště, učebny pověřen O. Vlček)
2) upřesnění rozpracovaných kapitol v připravované publikaci
3) rozšíření hodnocení trenérů během školení TBV II. třídy, dle předem dané škály,
se snahou o aktivní trenérské zapojení do jednotlivých hodin školení
4) návrh o uspořádání besedy s naším v současnosti nejúspěšnějším ženským týmem
Téma: Jak se dostat do světové špičky (vývoj a budování týmu) – pověřen J. Chalupa
Autor: Mgr. Ondřej Vlček
Dukla Liberec angažovala libero z finské Mestaruusliigy, na sever Čech se z týmu Vantaa Duck stěhuje Kanaďan Justin Lui.
muži - Strumica (MKD): Česko – Estonsko 3:0 (25:22, 25:20, 25:16) ženy -Teplice: Česko – Rumunsko 3:1 (25:18, 22:25, 25:23, 25:23)
Česko – Dánsko K. Pavelková / A. Pavelková – Olsen / Schade 2:0 (21:9, 21:10), Hermannová / Štochlová – Johnsen / Bisgaard 2:0 (21:15, 21:16)
BPT Futures Cervia (ITA): muži: Sedlák / Trousil – Dal Corso / Viscovich (ITA) 1:2 (15:21, 21:19, 13:15), Sedlák / Trousil – Moreno / Sanfélix...
BPT Futures Cervia (ITA): muži: Hammarberg / Berger (AUT) – Sedlák / Trousil 2:0 (21:16, 21:14), Henning / Poniewaz – Džavoronok / Kufa 2:1...
Řecko – Česko Alexoglou / Paschalaki – K. Pavelková / A. Pavelková 0:2 (9:21, 6:21), Triantafyllidi / Manavi – Hermannová / Štochlová 0:2 (19:21,...